Navigace


Vítejte!!

Tak jako každý soukromý web, snažím se i já s vámi podělit o své názory na různé věci. Tyto názory jsou pouze a jenom moje vlastní, nemají za cíl preferovat určitou skupinu lidí anebo věcí. Názory najdete v menu Weblog , kde můžete reagovat na moje názory, pokud se přihlásíte do systému. Přihlášení je většinou otrava, ale rozhodl jsem se, že připustím jen diskuzi s lidmi, kteří mají také svůj názor a stojí si za něm. Pokud máte zájem o přihlášení, stikněte odkaz nový uživatel vpravo.

Můžete si nastavit svoje vlastní parametry. Na základě tohoto nastavení vám budou zasílány emaily, které budou obsahovat odkaz na nově přidaný blog ve zvolené kategorii. Po přihlášení stiskněte na svoji přezdívku anebo email v pravém horním rohu.

9.11.2015 - Šipková aplikace BDCS

25.10.2013 - Doplněno menu Software, kde najdete moje produkty.

28.3.2011 - Po delší odmlce, která byla zapříčiněná mým dlouhým zimním spánkem, jsem opět oprášil svoje www...Opravil jsem nalezené chyby (práce s archivem) a opravil to, co se mi nelíbilo.

Přihlášení Uživatel:
Heslo :

"Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."